A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

Výlety z Varadera - cena

| Lori
Lori
Ahojky. Prosím o info, jak se cenově pohybují výlety z Varadera? A jak jste byli při výletech spokojeni s delegáty od Fira? Díky :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.10.2019 14:49 85.237.234.***
Najnižšia cena cez supercuba 

Pozrite si ponuku cez www.supercuba.sk Havana starou amerikou 60EUR za/os a Zátoka svíň za 55EUR za/os.
Doporučujem. Karoľ

Neregistrovaný uživatel
17.10.2019 14:34 85.237.234.***
Re: SUPERCUBA s výborným průvodcem :-) 

Aj napriek príspevku pravdepodobne agenta eximturu sa k nám na výlety cez supercuba starou amerikou do Havany 60EUR na/ os a Zátoky sviň 55EUR za /os prihlásili ďalší dvaja záujemcovia.
K hromadným vyletom plným autobusom máme averziu a vieme si tu cestu so "zábavou" predstaviť.
V Havane už sme raz v roku 2015 cez supercuba boli a keby sa nenašli další dvaja tak sme chceli zaplatiť plnú sumu za auto, no autobusom cez cestovku nikdy :-[
Karol

Neregistrovaný uživatel
01.10.2019 23:01 141.170.144.***

Musím reagovat . My jsme s výletem (Havana ) a panem Bonischem zas tak spokojeni nebyli. Když jsme na hotelu porovnávali se známými , kteří jeli do Havany s CK (Exim má výborného průvodce-delegáta), tak jsme viděli tak polovic a dověděli jsme se ještě míň.( ale za víc euro ). Příště už ne!! Naopak na dvoudenním výletě s CK do Trinidatu atd. bylo super. Cca 14 lidí v minibuse, vyprávění celou cestu, večer zábava,skvělé ubytování.

Neregistrovaný uživatel
29.09.2019 14:25 37.58.1.***

Sme dvaja vo veku 60 rokov a budeme vo Varadere na hoteli od 3 do 17. decembra 2019. Hľadáme dvoch na spoločný výlet z Varadera do Havany 1/A a Zátoky svíň 1/B popr. do Trinidadu 2/C. Predbežnú objednávku máme cez www.supercuba.sk Celý výlet je starou amerikou, sprievodca je slovak, poznáme, boli sme spolu na výlete v Havane 2015. Maximálna spokojnosť, perfektne, výlet spojený s nákupom cigár rumu a suvenirov. Nechceme ísť hromadne autobusom ani moderným žltým taxíkom.
Kontakt na mňa rusnakkarol2@gmail.com alebo: priamo na organizátora výletov : rostislav.bonisch@gmail.com
Karoľ Rusnak

Neregistrovaný uživatel
25.09.2019 11:42 37.58.6.***

Boli sme na Kube na výlete v Havane v decembri 2015 cez supercuba s naozaj výborným sprievodcom Rasťom Bonischom, príjemnym šoférom Ďamianom na luxusnom starom americkom fáre pre 6 osôb s klimatizáciou z roku 1955. Mali sme fantastický vylet a dovolenkou sme boli nadšeny. V decembri 2019 ideme na Kubu na Varadero a výlety do Havany a Zátoky svíň už máme cez supercuba objednane. Tešíme sa a doporučujeme....
Kontakt - www.supercuba.sk
email - rostislav.bonisch@gmail.com
Karol

Neregistrovaný uživatel
24.04.2019 20:16 152.207.175.***
Re: výlety z Varadera 

ahoj. napište : milanbrada1@gmail.com
je to český pruvodce na Kube. Mz sme s ním byli za 65EUR včetne dopravy taxikem a jízdou na kabriolete po Havane.

Neregistrovaný uživatel
26.02.2019 09:53 46.135.9.***
Kuba 

Ahoj, letime na Kubu 26.4 a vracime se 9.5.2019. Je tu nekdo kdo jezdil po Kube autobusem ci taxiky? Je tato doprava spolehliva?
Nebo mate kontakt na nejakeho Kubance, ktery vylety zprostreduje. Dekuji Alena
a.solilova@seznam.cz

Jitka 19.02.2019 16:48

Jestli je to dotaz na mně, tak jsem e-mail na toho Kubánce hovořícího česky napsala do příspěvku, jen místo slova zavináč dejte znak zavináč. Už to pár let je, co jsme tam byli, tak nevím, zda a jak tento pán ještě funguje. MJo a kontakt na něj nemám z Orbionu, jak jsem si nyní pořádně přečetla jeden starý e-mail, dali mi ho v Expectě, když jsme u nich přes ně kupovali zájezd.
A možná že to je to i jeho facebook:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009643804420
Zkuste ho kontaktovat, za to nic nedáte.

Neregistrovaný uživatel
19.02.2019 08:00 188.75.144.***

Ahoj. Posles mi prosim kontakty? Chystame se na Kubu. Dekuji Alena
a.solilova@seznam.cz

Jitka 04.02.2019 16:14
Re: výlety z Varadera 

Zkuste napsat na tento e-mail: juancarlos.perellozavináčnauta.cu
Kontakt na tohohle Kubánce hovořícího česky jsem sehnala nejspíš zde na Orbionu, před lety, kdy jsme jeli na Kubu. Co jsem si nyní našla starou e-mailovou komunikaci, nakonec neměl v našem termínu čas, tak jsme jeli na výlet s tou jejich státní cestovkou, co prodávali výlety u recepce hotelu.

Zpět na všechny diskuze