A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

Šnorchlování na Kubě

22.10.2008 13:33:50 | Denyny
Denyny
Dobry den vsem,
chtela jsem se touto cestou zeptat lidicek, co meli to stesti a uz videli Kubu (narozdil ode me :-| ), jestli je na Kube nekde take moznost snorchlovani.Jak jsme si vsemozne vycetla, tak zrovna treba v oblasti Varadero asi koraly nejsou... :-? Uzasne koraly jsou na ostrove Cayo Coco, ale tam zase nabidka hotelu je velmi omezena... kdyby se nasel nekdo, kdo uz treba i na Cayo Coco byl, byla bych mu opravdu moc vdecna za jakekoliv info.:-)dekuju. :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jerabci 01.09.2011 14:37
Re: ŠNORCHLOVÁNÍ  

Zdravime
jak to vypada se snorchlovanim v oblasti Cayo Santa Maria? Dekujeme...

• Anonym (19)
  • Anonym (4)
luk 18.01.2009 07:35
ŠNORCHLOVÁNÍ  

ZÁTOKA SVINÍ NÁDHERA (korály). Katamaran(delfíni, ostrov,šnorchlování) Varadero Coyo Blanco nádhera. Varadero pláž horší,ale nějaké korály tam jsou(musí se jet katamaranem - hotelovým, za 20 CUC

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Laubik 29.12.2008 20:42
Šnorchlování  

Ahoj asi přichází má odpověď pozdě,ale já byl s partou potápěčů apo příletu do Havany jsme se hned najatým autem přesunuli do Playa Larga kde jsme zůstali pár dní a tam je ráj na zemi co se týká šnorchlování a vůbec všeho ahoj Jirka ;-)

• Anonym (13)
  • Anonym (3)
Oskarka 08.12.2008 15:08
RE: RE: Šnorchlování na Kubě  

Na jižním pobřeží Kuby, např. v zátoce sviní se dá taky šnorchlovat, měly by tam prý i být korály, ale ty jsem teda bohužel neviděla.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
beruna 08.12.2008 14:17
RE: Šnorchlování na Kubě  

Ahoj my byli na Cayo Guillermo,což je za Cayo Coco,u břehu byly pod vodou jen hvězdice a sem tam jsem viděla rybku,při odlivu jsem nasbírala krásné mušle,hvězdice.Jinak jezdili turisti na loďkách ne nějaký ostrůvek poblíž,prostě je to dál od břehu.Čus Jitka

• Anonym (10)
  • Anonym (12)
Denyny 22.10.2008 12:33
Šnorchlování na Kubě  

Dobry den vsem,
chtela jsem se touto cestou zeptat lidicek, co meli to stesti a uz videli Kubu (narozdil ode me :-| ), jestli je na Kube nekde take moznost snorchlovani.Jak jsme si vsemozne vycetla, tak zrovna treba v oblasti Varadero asi koraly nejsou... :-? Uzasne koraly jsou na ostrove Cayo Coco, ale tam zase nabidka hotelu je velmi omezena... kdyby se nasel nekdo, kdo uz treba i na Cayo Coco byl, byla bych mu opravdu moc vdecna za jakekoliv info.:-)dekuju. :-D

• Anonym (14)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu