A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

potápění

20.11.2008 08:55:31 | hojsadlo
hojsadlo
:-D Jak je to s potápěním na Cubě? :-D
-diving centra
-lokality
-vybavení
-ceny
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
hojsadlo 26.01.2009 18:57
RE: RE: potápění  

Zr.:tvůj odkaz moc nefachá,ale díky tomu jsem našel stránky o potápění na Cubě ;-)
http://www.divingincuba.cz/index_kuba.html?n=kuba
a
http://www.divingincuba.com/site.htm
:-D

• Anonym (1)
zr 26.01.2009 12:17
RE: potápění  

byli jsme v r. 2005, oblast playa Giron, nemělo to chybu- 2/3 ponorů off shore, zbytek cenoty- čili cuevas, až nejsme speleo. zdá se mi to lepčí, než skákat do vody plný chočenejch žraloků.-úsměvná příhoda: check dive probíhal tak, že nás divemaster přivedl na okraj skály, minimálně 5 m nad vodou, vlny cca 150-200 cm, a řekl, že až budeme ve vodě, musíme plvata rychle od břehu, jinak nás vlny rozšmelcujou o břeh. Otočil se a skočil tam. A vstupy do cenotů byly občas ještě horší- resp. výstupy- dolů to šlo vždycky nějak samo :-) . Ale to je na delší rozpravu. Jinak ceny- 5 ponorů za 100 usd /plnění, olova, běžný servis/.srovnání nemáme, vo nikom, kdo by tam byl nevím, snad Pavel šenk loni na podzim. Divecentrum jediný- resp. další jsme nehledali, telefon na divemastra mám, čechy má rád, dělal s českejma instruktorama speleokurs. Kubánskou misi hodnotíáme jako jeden z nejlepších výpadů.
Viz naše videou z 1 máje-http://cz.youtube.com/watch?v=ZnsGOPjqonQ

• Anonym (2)
hojsadlo 22.01.2009 11:54
RE: Potápění na Kubě  

lálo díky za odkaz :-)
Takový vstup do moře musí být dosti drsný,ale asi to mají vyzkoušené ;-)
Odkaz HOLKY jsem nedával, neboť si myslím,že tam budou :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
babička Lála 09.01.2009 21:19
Potápění na Kubě  

Zdar hojsadlo, chybí ti tam ještě poslední odkaz:
-holky
Jinak nejlepší info najdeš na adrese:
www.divingincuba.cz
Fotka není moje, ale o tomhle jsem slyšel vyprávět od přímého účastníka safárka na Jardines de la Reina - prý absolutní adrenalin je první ponor, skok do vody plné žraloků, prostě hups mezi ně !!!

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Pecanek 23.11.2008 20:45
RE: potápění / snorchlovani  

Ahoj, my jsme sice jen jezdili snorchlovat, ale co se tyka cen, tak ca 30-50CUC za ponor. Za kazdy x-ty "sleva". V oblasti Play Larga (jizne od Varadera) pusobi centrum, ktera spolupracuje i s CZ potapeci. Jinak obecne se da rici, ze na potapeni/snorchlovani je pekne jizni pobrezi. Bohuzel me informace jsou jen lokalita Varadero +- 150km. Mas-li zajem, muzu kouknout do papiru co jsme si dovezli, mam nejake "aktualni" nabidky.

• Anonym (1)
hojsadlo 20.11.2008 07:55
potápění  

:-D Jak je to s potápěním na Cubě? :-D
-diving centra
-lokality
-vybavení
-ceny

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu