A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

Počasie na Kube

25.03.2008 11:03:43 | Zuzka123
Zuzka123
Zvažujeme dovolenku na Kube na prelome novembra a decembra, prípadne prvá polovica decembra. Viete mi poradiť, či v tom období je vhodné vycestovať na Kubu, či skončilo obdobie hurikánov? Prípadne odporučte, ktoré mesiace sú najvhodnejšie, kedy býva pekné slnečné a stabilné počasie.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Claire 27.10.2008 21:02
Počasí o Vánocích  

Dobrý den, uvažuji o strávení Vánoc na Kubě. Nemá tady náhodou někdo zkušenost s počasím v tomto období?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Martin87
11.08.2008 08:49 85.216.154.***
pocasie kuba  

Ahoj ja by som isiel skor v novembri inak pocasie mozes sledovat aj tu

http://pocasie.pozri.sk/predpoved-pocasia-letoviska/veradero

• Anonym (1)
moby78 12.05.2008 21:02
RE: Počasie na Kube  

123: v ck nám radili jet na kubu spíš do srpna,pak začíná sezona hurikánů.Viz Katrina v USA-ten se taky přehnal přes Fidela.ale vzal jen západní cíp ostrova. :-)

• Anonym (2)
admin2 31.03.2008 01:52
Počasí na Kubě  

Aktuální počasí na Kubě je možné sledovat na Orbionu tu: http://pocasi.orbion.cz/kuba/

• Anonym (2)
R29 28.03.2008 14:05
RE: Počasie na Kube  

Ahoj, já jsem byl na Kubě (východní část) v srpnu a ani jednou nepršelo a bylo překrásné počasí stále přes 30C moře jako kafe :o) To bylo před 3 lety. Bratr tam byl na přelomu listopadu a prosince 2007 a projel celou kubu, jen v prosinci je na severním pobřeží stihl asi 4 denní déšt a silnější vítr (nekerá místa byla z bezpečnostních důvodů uzavřena (oblast u cayo coco. V dnešní době je asi skoro jedno kdy se kam do těchto oblastí jede nebot počasí je celé převráccené... byl jsem v září 2007 v Mexiku (riviera Maya)a bylo nádherně, žádný vichr, počasí přes 30C akorát ob 2 dny zhruba tak 1-2 hodky pršelo a zatáhla se obloha a pak bylo zase krásně. ted se chystám do Thajska, pršet tam dle tabulek nema a stejne tam prří :o(, je to vždy o štěstí Radek

Zuzka123 25.03.2008 11:03
Počasie na Kube  

Zvažujeme dovolenku na Kube na prelome novembra a decembra, prípadne prvá polovica decembra. Viete mi poradiť, či v tom období je vhodné vycestovať na Kubu, či skončilo obdobie hurikánov? Prípadne odporučte, ktoré mesiace sú najvhodnejšie, kedy býva pekné slnečné a stabilné počasie.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu