A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

počasí v lednu

28.06.2008 21:14:27 | luk
luk
zdělte mi prosím vaše zkušenosti s počasím v lednu.Dekuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ama
13.07.2008 18:21 85.70.48.***
Leden  

V lednu bylo na Varaderu větrno, ale max. 2 dny polojasno, po 5 dnech vítr zeslábl. Ani 1 den nepršelo. Moře krásně teplé, sem tam menší vlny. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
luk 13.07.2008 17:37
RE: RE: RE: RE: počasí v lednu  

Děkuji. jací jsou tam lidé 8-) 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Yanina
08.07.2008 09:25 80.188.188.***
RE: RE: RE: počasí v lednu  

Dobrý den, letos jsme byli na Kubě na začátku února, počasí obdobné-ze 12 dnů tři dny zataženo, přeháňky jen občasné, jemné, stačilo se schovat pod sluneční. Jinak Hotel Barcelo Solymar ve Varaderu, strava bezkonkurenční(podle recenzí i místních názorů jeden z nej hotelů v oblasti), pokoje přiměřené kubánským poměrům-bez zvířátek...., protože má hotel vnitřní atrium a část hotelů má vchod z galerie nad atriem, může být v noci trochu slyšet hluk z non-stop lobby, animační programy OK, moře super, šnorchlování-nutno cca 1 hodinu po moři na útes, u hotelu jen písek. Výlety možno koupit u české i místní CK, my byli v Havaně a pak tzv. Rambo Tour (výlet do hor armádním vrtulníkem a armádním ZILem).

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
luk 29.06.2008 07:50
RE: RE: počasí v lednu  

Děkuji za odpověd. mohli by jste mi napsat v jakém hotelu jste byli jaká strava , pokoje, animační programy, moře, šnorchlování, výlety DĚKUJI

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
kajajaja 29.06.2008 00:39
RE: počasí v lednu  

ahoj :-),
my jsme byli na Kubě letos v lednu, bylo kolem 28 stupňů, z 12-ti dnů bylo tři dny zataženo, ale teplo a jeden den od rána do večera pršelo. Déšť byl dost prudký, takže se nedalo nic moc dělat.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
luk 28.06.2008 21:14
počasí v lednu  

zdělte mi prosím vaše zkušenosti s počasím v lednu.Dekuji

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu