A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

Oblast Holguin

11.11.2009 14:31:08 | Nivico
Nivico
Dobrý den všem

Měl bych dotaz , nevěděl by někdo zda nějaká česká cestovka nelítá do této oblasti.
Popřípadě nebyl již nědo v této oblasti ??
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Re: Kuba Holguin - Club Amigo Atlantico  

My letíme až v červnu do stejného hotelu ;-). Budu moc ráda, když pak napíšete, jak se vám tam líbilo. Máte v plánu nějaké výlety a když tak jaké??? Pro inspiraci...Já už se nemůžu dočkat!!!

Neregistrovaný uživatel
29.03.2017 20:22 213.168.183.***
Kuba Holguin - Club Amigo Atlantico  

Letíme 23.4. z Frankfurtu, neletí také někdo v té době z Čech,

deiwith 22.03.2017 06:58
Re: Holguín  

Díky za info, já se právě rozhoduji jestli 9.4. dát Kubu??Koukal jsem na tu oblast Holguin - no ale jak vidím nic moc. Jestli jsem to pochopil dobře byli jsme v tom nejlepším hotelu co Exim nabízí - PLAYA PESQUERO. S hotelem jste byli spokojení - myslím jídlo, služby, ubytování atd...???No a ta kanadská eTa - to byl byl pěkně nasranej a nechal to Eximu proplatit - když se tama vůbec neletělo.Moc děkuji za info:-)

Korálek 21.03.2017 22:38

Včera jsme se z Holguinu vrátili. Sice nám nic nechybělo, ale jednou stačilo. Počasí moc nepřálo, asi 2 dny pršelo. Teplo bylo, občas vítr. Tyrkysová voda oceánu měla příjemných 26st. Překvapil nás stav tamních silnic. Minimum aut, mnoho vozíků tažených koňmi, řidiči striktně dodržující předpisy. Když se přejížděla záplata na cestě, nebylo to - na rozdíl od našich silnic - ani znát. Po cestě do Santiaga jsme ale viděli i cesty jiné...
Zbytečně jsme si zařizovali kanadskou eTA, zpět se letělo přes Azory...
Jsme rádi, že jsme v Holguinu zažili Kubu, jaká byla kdysi, ale příště jinam...

Korálek 25.01.2017 12:43

Vypada to, ze budeme prvni, kdo napise info o Holguinu...ale az v breznu...zatim recenzr na hotel Playa Pesquero stridave oblacno =-O ...ale stejne se tesime (((clap)))

kostička1 23.01.2017 11:32

Dobrý den, stále žádné info? Podělte se svými zážitky. Děkuji

kostička1 27.12.2016 13:27
Holguín  

Dobrý den ,v sezóně 2016/2017 nabízí destinaci Holguín CK Exim a Firo tour. Létá se sem od listopadu. Byl zde už někdo? Bylo by nějaké info? Let, výlety, zajímavosti...Děkuji Kostička

R29 29.01.2010 15:47
RE: Oblast Holguin  

Ahoj, byl jsem zde s německou CK v Guardalavaca, hotel Club Amigo Atlantico. Překrásná pláž, moře, korály. Chodí sem i místní (víkend) takže to není jako turistické gheto na Varaderu :o)

• Anonym (1)
Cubana 17.11.2009 13:29
Ano - do Holguinu létáme  

Můžete letět s námi - Cubana de Aviacion - Praha-Londýn LHR s ČSA, pak Londýn LGW - Holguin přímo. Létáme pravidelně celý rok. Víza máme také. Přes Paříž nebo Madrid se pak můžete dostat do Santiaga de Cuba. Jinak můžeme pro Vás udělat i pouze vnitrostátní letenku. Záleží na Vás. :-D

Nivico 11.11.2009 14:31
Oblast Holguin  

Dobrý den všem

Měl bych dotaz , nevěděl by někdo zda nějaká česká cestovka nelítá do této oblasti.
Popřípadě nebyl již nědo v této oblasti ??

• haf
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu