A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

Na kubu s cestovní kanc. ESO

26.08.2008 20:40:55 | luk
luk
Letěl někdo na KUBU s cestovní kanceláří ESO ? Nebo někam jinam, byli jste spokojeni ? Děkuji 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
menima 29.08.2008 20:47
RE: RE: RE: Na kubu s cestovní kanc. ESO  

ESO stále létá s Travel ser. ale od letošní sezóny s nový Boeingem 767,přímé lety Kuba,Thajsko.

• Anonym (1)
Yanina
29.08.2008 16:59 89.103.168.***
RE: RE: Na kubu s cestovní kanc. ESO  

S kterou leteckou společností létá ESO s novým Boeingem? Letos v zimě to byl ještě Travel = dvě mezipřistání, pokud by se povedlo nasadit dálková letadla, bylo by to super. Jinak s ESO dcera - Bali, Borneo apod.-naprosto v poho.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
menima 27.08.2008 15:46
RE: Na kubu s cestovní kanc. ESO  

S ck ESO jsem byla v Mexiku a mohu doporučit.Služby jak delegátky,tak i mex.průvodce byly nadstandartní.Mám již zaplacené únorové Thajsko,využila jsem slevy na FM 12%.ESO volí individ. přístup,vyšli mně vstříc při výběru letoviska i hotelu.Na příště také plánuji Kubu,opět s touto ck,navíc od letošní sezóny přímé lety novým Boeingem 767. :-)

luk 26.08.2008 20:40
Na kubu s cestovní kanc. ESO  

Letěl někdo na KUBU s cestovní kanceláří ESO ? Nebo někam jinam, byli jste spokojeni ? Děkuji 8-O

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu