A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

Kuba je super

02.08.2008 23:57:49 | Veny
Varadero není Kuba,ale rezervace pro turisty.Já byl u atlantiku v Santa Lucii,rovina,ale zajímavé okolí.Diskotéka,slušná pláž,docela živo. Další akce u karibiku asi 60 km od Santiaga, Sierra Mar,nádherná krajina,kombinace hory a moře,pěkná pláž,klídek,žádné disco.Domorodci vždy přátelští,snaží se z vás dostat triko,boty,nějaký dolar.Pokaždé jsme si na den půjčili auto a objeli okolí-Camaguey,Santiago,Guantánamo.Vždy jsme cestovali s německou ck,all In.
Celkový dojem-Pohodová dovolená,výborné koktejly,krásné mulatky,nezničená příroda,super počasí.Kdyby byl nějaký sponzor,létám každý rok.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
roro
30.11.2008 09:57 89.176.179.***
RE: RE: RE: Kuba  

Ahojky,
pokud chceš ubytování v Havaně ,obrať se meilem na Helenu Rodriguezovou - je v infu o ubytování...
Má dost kontaktů a to právě i na pronájem aut.
Má i nějaké kontakty ohledně ubytování v jiných místech,my od ní měli domluvené ubytování ve Viňálesu a bomba..

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jirka Dana Terka
22.09.2008 17:46 88.103.20.***
RE: RE: RE: RE: RE: Kuba je super  

Ahojky,
V hotelu Hotetur Sun Beach Varadero jsme taky a letíme 23.9.z Frankfurtu.Tak se nejspíš setkáme. Jsme tam do 5.10.. zatim čágo.

• Anonym (1)
Romann 20.09.2008 10:46
RE: RE: RE: Kuba  

Ahoj Pavle, taky se chystame na Kubu na pocatku ledna pristiho roku. Rad se dozvim take informace o zkusenostech s pujcovanim aut. Chteli bychom si auto pronajmout na celych 18 dnu. Diky za info

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jahy
19.09.2008 15:29 88.101.148.***
RE: RE: Kuba  

Mám v plánu se podívat na Kubu v dubnu a tak už sháním nějaké informace.Jezdím vždy nazávisle,už mám trochu domluvené spaní v Havaně v soukromí.Trochu si dělám starosti s dopravou na Kubě,chci ji projet co to půjde,ale pořád nevím pořádně čím.Nejlépe mi zatím vychází autobus,ale láká mě půjčení auta.Můžeš mi poradit,jak se na Kubě půjčuje,kolik stojí pronájem,jak to mají s pojištěním,kolik stojí benzín a jiné užitečné info?
Díky, Pavel

• Anonym (1)
Tess
11.09.2008 11:52 82.208.2.***
RE: RE: RE: RE: RE: Kuba je super  

to Andrej: my chceme letět taky tak nějka, ještě to nemáme koupené, asi využijeme až last minute, nevíme jak to budeme mít s prací, každopádně tenhle termín nějak. pro neorganizované zájezdy sme rozhodně pro=)tak snad se potkáme=). T.

Andrej
11.09.2008 10:44 89.203.139.***
RE: RE: RE: RE: Kuba je super  

pro TESS a JA125 My letime 30.9.z Berlina na 14 dni do hotelu Hotetur Sun Beach ve Varaderu.Jsme ctyri a urcite chceme navstivit Havanu,Trinidad a dolsi - nejlepe neorganizovane.Kdyz tak napis.

• Anonym (1)
Tess
10.09.2008 15:11 82.208.2.***
RE: RE: RE: Kuba je super  

Ahoj,

my se chystáme na kubu v říjnu, jen se obávám trochu těch hurikánu, není to uplně nejlepší, ale snad vše klapne.. kdy jedete vy? a kam? T.

ja125
10.09.2008 13:13 85.71.205.***
RE: RE: Kuba je super  

Ahoj a nechystáte se na Kubu náhodou v říjnu? že by jsme se dali dohromady, aby bylo půjčení auta levnější?

• Anonym (1)
zr 22.08.2008 07:24
RE: Kuba  

Tak nejezdi s cestovkou, kup letenku a vizum. Bydlení seženeš, jel bych bych na jih- playa Giron - fantastické, a nějaký okruh, potom dál, tam ubytování seženeš hnedle, a mezitím, protože každý tam má nějakýho kamaráda a půlka z nich byla v Čechách a proto nás mají rádi a pěkně na to vzpominají- tak Ti seženou kontakt na bydlení v havaně v soukromí, pokud nebudeš chtít hotel, ale i ty jsou tam levné - pokudto nebude nějakej interkont. Taky jsme se báli, ale projeli jsme to skoro na blind, měli jsme auto a první kontakt , potom si nás přeposílali. Bydlení s večeří a snídaní v soukromí- až lusxusní- klima, čisto, dobré jídlo. kolem 8 dolarů.

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
danielesign 18.08.2008 11:55
Kuba  

Reaguji na vas prispevek " Další akce u karibiku asi 60 km od Santiaga, Sierra Mar,nádherná krajina,kombinace hory a moře,pěkná pláž,klídek,žádné disco.."
Rad bych totiz nekam mimo Varadero ale vetsina cestovek leta prave na Varadero. Poradite mi jak se oblast kterou popisujete jmenuje? Pripadne poslat odkaz s ubytovanim.. Nemohu to najit.
Diky

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu