A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

Kuba dotazy

28.03.2009 13:33:36 | Tyna07
Ahoj, mam 3dotazy... Je optimalni, vzhledem k pocasi, jet na Kubu v dubnu (chystama se v polovine dubna na 2tydny)? Vim, ze je to obdobi sucha. Druhy dotaz, vybrali jsem si od hodne lidi hodnoceny hotel Kawama, nevim, zda se jeho kvalita nezhorsila, drive to byvala 4hvezda, nyni se nabizi ubytovani ve 3hvezde, jak na tom tento hotel nyni je? A posledni dotaz, jak pekne vylety byste doporucovali? Dekuji moc
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.08.2017 19:45 194.213.47.***
Re:  

Byla jsem s eximem, a bylo vše o.k.

Neregistrovaný uživatel
14.08.2017 14:46 46.167.192.***
Re: Ceny na Kubě  

Ahoj, už máš nějaké informace ohledně Kuby? Chtěli bychom absolvovat úplně to samé, taktéž bez cestovky. Dík za info PV

Neregistrovaný uživatel
10.07.2017 20:45 85.70.144.***

Dobrý den, mám dotaz, zda někdo neletí na Kubu - Varadero v říjnu, chceme letět s ma nželem v říjnu a nemáme s tím žádné zkušenosti ani nikoho zkušeného, kdo by námi letěl , prosím o radu od jaké CK nejlepší , spolehlivé, aby byly služby včetně delegáta, neumíme jazyk, jak je náročný přestup a tak dlouhá cesta letadlem. Děkuji Zuzana.

Neregistrovaný uživatel
13.06.2017 13:18 37.48.54.***
Ceny na Kubě  

Ahoj a dobrý den,
zvažujeme s manželem, že bychom na vánoce vyrazili i s dětmi na Kubu, ale nevíme nic o cenách..můžete prosím někdo poradit? Letěli bychom po vlastní ose, tzn. bez cestovky. Moc děkuji. RM

Neregistrovaný uživatel
23.05.2017 12:18 194.39.218.***
Re: Kuba  

Ahoj, my letíme v půlce června, takže je tu možnost :-)
Můj mail je v případě zájmu lucimka@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
13.04.2017 10:57 153.2.246.***
Kuba  

Ahoj, zrovna jsme se vrátili z Kuby. Naše trasa byla Havana - Varadero - Remedios (Cayo Santa Maria) - Trinidad - Cienfuengos (Rancho Luna) - Vinales
Pokud někdo budete mít dotazy k těmto oblastem ráda poradím mail: nnniiikkkiiitttaaa@seznam.cz

Jinak vřele mohu doporučit ubytování v Havaně, kde se domluvíte anglicky:
http://sierrabarroso.webcindario.com/en/index.html

a opravdu krásné ubytování ve Varaderu, kde doporučuji nechat si uvařit přímo od rodiny, jelikož jídlo vynikající a jsou to opravdu hody:
https://www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g147275-d2460854-Reviews-Berta_Alfredo-Varadero_Matanzas_Province_Cuba.html

Jen je to potřeba rezervovat s předstihem, mají hodně plno.

V Havaně jsme narazili na Kubánce, který studoval v ČR na Karlově univerzitě a umí docela česky. Byl strašně rád, že si může procvičit jazyk. Byl velice vštříctní a rád vyprávěl o Kubě i o ČR a ochotně pomůže Čechům s čímkoliv. Tak pokud by jste potřebovali pomoc s překladem a nebo se prostě jen rádi něco dozvěděli od místních, zastavte se u něj. Bydlí přímo v centru Havany nedaleko Central Parku a Capitolu, bude rád za každou návštěvu z Čech a chce si opravdu jen pokecat nic od Vás nebude požadovat.
adresa: Miguel Linares, Villegas 108, Havana
Do okna vložil naší vlajku, aby to lidé našli v pohodě, stačí jen zavolat Miguel a mluvit česky. Je to starší silnější pán s neustálým úsměvem na tváři.

Zároveň pokud by ho měl někdo v plánu navštívit, bych chtěla požádat zda by mu od nás nepředal menší balíček, jedná se hlavně o fotky, kdy jsme ho fotili s jeho ženou a slíbili mu je doručit. :-)
Byli bychom moc rádi kdyby se mu dostaly, pracuji nedaleko letiště takže nemám problém to před odletem předat na letišti, pořípadně jinde dle dohody.

Užijte si Kubu.
Kristýna

Neregistrovaný uživatel
23.03.2017 12:08 194.213.47.***
Re: Kuba dotazy  

9 dní za 45 litrů mi nepřipadá jako dobrý, ale věřím že hotel byl o.k, musí být za ty peníze.Já byla na Barcelo a za 32 na 13 dní.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.03.2017 11:05 85.163.26.***
Re: Kuba dotazy  

Ahoj, zrovna jsme se vrátili z hotelu kousek od Varadera (http://www.zaletem.cz/kuba/varadero?s=nejlepe-hodnocene - hned ten druhý hotel) a musím říct, že zatím nejlepší dovolená. Krásná písečná pláž a prakticky si není na co stěžovat. Pokud by chtěl jet někdo do této oblasti a potřeboval případně poradit, napište mi sem do komentářů :-)

zdenka bos 22.03.2017 12:12
Santa Maria  

Může někdo porovnat oblasti Varadero se Santa Maria? Myslím moře, služby a tak .

Neregistrovaný uživatel
03.03.2017 08:39 194.212.15.***
Vegetační období  

Ahojte, chtěla bych se zeptat jestli někdo neví kdy se na Kubě sklízí tabák a kdy tam sbírají kávu. Děkuji za odpověď a všem cestovatelům krásné zážitky
Lenka :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu