A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Brisas Del Caribe 8.-18.1.2009

08.12.2008 16:50:31 | Hainz
Hainz
Zaplatili jsme si s manželkou po 15. letech konečně dovolenou bez dětí. Chtěli jsme nějakou exotiku a volba padla na Kubu. Máme od Eximtours zaplacený hotel Brisas Del Caribe od 8.-18.1.2009. Nějaké články, fotografie a poznámky už jsme prošli. Chtěl bych ale znát nějaký osobní názor na tento hotel někoho zde na fóru. Pokud tam byl někdo ubytován, na co si dát pozor a nějaké další postřehy. Určitě nemíníme celou dobu trávit v hotelu, tak by mě zajímaly i zajímavosti v okolí, které by stálo za to navštívit.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.04.2013 23:32 89.102.117.***
Re: BRISAS DEL CARIBE fotografie  

Žádné nové informace o tomto hotelu? Nikdo nebyl?

• Anonym (1)
Robert z Polski
11.01.2009 15:06 83.5.74.***
BRISAS DEL CARIBE fotografie  

Ahoj! Zkus prosím tuto adresu: http://www.mixhotel.pl/hoasis_brisas_de_caribe.html

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Oskarka 11.12.2008 09:12
RE: Hotel Brisas Del Caribe 8.-18.1.2009  

U nás v hotelu bylo 220V a adaptér jsme nakonec ani nepoužili. Podle mého názoru ty novější hotely by neměli mít problém se zásuvkou, to hrozí, že v nich nepůjde proud :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Hainz 11.12.2008 07:48

Jaké byly zásuvky a napětí ve vašem hotelu? Potřebuji totiž nabíjet některé elektronické "hračky" (foťák, MP3, notebook atd.) a nevím jestli to půjde řešit. Mám s sebou adaptéry a dokonce převodník ze 110V na 220V, ale funkčnost budu moci ověřit až tam. Ideální by byly zásuvky rovnou na 220V, ale ty prý nemají všechny hotely. Manželka má zase největší problém jak si bude žehlit vlasy, když nebude mít kam píchnout tu svoji žehličku :-D

• Anonym (4)
Oskarka 10.12.2008 15:59
RE: RE: RE: Hotel Brisas Del Caribe 8.-18.1.2009  

Netuším, jestli je tam těch delfinárií víc, ale je možno i koupání s delfíny na moři, to je taky jeden ze zájezdu. Pláž u hotelu je písečná, každé ráno byla pohrabaná a uklízená, takže čisto, pokud teda tam turisté nechází kelímky a vajgly a určitě to není jak někde v Itálií nebo Španělsku hlava na hlavě, určitě každý si najde své místo. Ano máte pravdu s tím výběžkem, ale dá se lehce přejít i kolem toho hotelu, není tam plot a pak zase pokračuje písečná pláž. Co se týče te vegetace, tak vlastně mezi hotelem Brises a Oasis Varadero 1920 (ten vyvýšený) je snad nějaká ekologická rezervace, ale jestli je to volné přístupné to nevím. A potom dál na konec poloostrova jsou další nějaké rezervace a do té jedné se myslím dá i jít, ale co tam přesně je nevím, nebyla jsem tam.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Hainz 10.12.2008 07:40
RE: RE: Hotel Brisas Del Caribe 8.-18.1.2009  

To Oskarka: jo, tak přesně takovéto postřehy mě zajímají. Delfinárium máme v plánu určitě, akorát jsem myslel, že je dál, někde na začátku výběžku (více na západ), ale možná jich tam je víc. Koukal jsem na mapu a Arenas je napravo (na východ) od našeho hotelu (viz přiložený obrázek. Jaká byla pláž u obou hotelů? Koukal jsem, že zleva je pláž jakoby uzavřená nějakým výběžkem a hotel vlevo je nejspíše na nějakém vyvýšeném terénu. Také mě zaujalo množství vegetace, které je oproti jiným místům Varadera v této lokalitě soustředěno. Pokud máš ještě nějaké zážitky, klidně se rozepiš, budu jen rád :-D

Oskarka 09.12.2008 19:03

Nebyla jsem v hotelu Brisas, ale ve vedlejším hotelu Arenas, kousek od hotelu je mini přístaviště a asi 500m delfinárium, jinak do starého Varadera (centrum) jezdí vyhlídkový bus, kde lístek stojí 5CUC a je na celý den, takže můžete vystupovat a nastupovat, kde budete chtít. Ve starém Varaderu je nákupní centrum, nějaké stánky se suvenýry, restaurace, muzeum Varadero, vila Al Caponeho aj. Co se týče výletů, tak přímo Exim spolu s Fischerem jich nabízí dost, určitě doporučují návštěvu Havany, Trinadidu, Cienguegosu i Karibský den stojí za to. Vždy tam jede český průvodce, u nás se střídali dva a oba byli perfektní.

znamky 09.12.2008 12:19
RE: RE: Hotel Brisas Del Caribe 8.-18.1.2009  

Také letíme po prvé a zháním informace kde se dá. Kdo by chtěl sdělit informace a zkušenosti a rady, tak prosím napište.

• Anonym (2)
Hainz 09.12.2008 08:08

Tak to se asi uvidíme přinejmenším v letadle. Takže na Kubu letíte poprvé? Villu Karey nám nabízeli taky, pak jsme ještě uvažovali o hotelu Kawama a úplně první jsme měli zájem o Sol Sirenas Coral, který nám utekl v tomto termínu doslova o fous (byla na něj v LM velice dobrá cena). Uvidíme, jestli naše volba byla dobrá. Hlavně prý s sebou hodně repelentu proti dotěrným komárům.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
znamky 08.12.2008 20:22

Letíme v ten sám termin 8-18.1.2009 od Eximtours do Club Villa Karey. Rozhodně plánujem také pár výletů na poznání Kuby.

• Anonym (2)
  • Anonym (13)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu