A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Kuba - Diskuze

Původní dotaz

Cesta letadlem

30.03.2009 08:10:58 | 3Dáda
3Dáda
Jak probíhá servis v letadle cestou na Kubu? Kolik dostanete jídla a pití v letadle? Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Všeználek 28.10.2017 09:23
Re: Děsná cesta na Kubu  

Hovádko

Všeználek 28.10.2017 09:22

Ty ***** Boží, jakou má tvůj výpotek souvislost...?

Neregistrovaný uživatel
27.10.2017 16:44 77.234.40.***

:-D EXIMTOURS chudáci lidi... http://www.hororovadovolena.cz/

Neregistrovaný uživatel
25.05.2011 19:15 93.99.113.***
Re: RE: RE: Děsná cesta na Kubu  

Nejdřív se nauč psát :-)

• Anonym (1)
Marjam 27.04.2011 09:15
RE: RE: RE: RE: cesta letadlem  

postel - letíš-li s TVS z Prahy, kontrolují to dost přísně, přeci jen je to dlouhý zaoceánský let malým letadlem, tak je potřeba tu váhu udržet v limitu. Kolik se připlácí za nadváhu si musíš zjistit u dopravce. Když nás odbavovali ve Varaderu, přišlo mi, že na váhu ani nekoukají, ale plno lidí mi před naším odjezdem psalo, že i kubánci to kontrolují dost přísně. Tak raději pozor na to ;-)

Pedroso - to co je standartem v economy class u zahraničních leteckých společností, rozhodně není standartem u TVS...bohužel ;-)

kajman 27.04.2011 09:07
RE: RE: RE: cesta letadlem  

Zalezi na leteckej spolocnosti, s ktorou poletis… Mala by si to mat napisane vo voucheri.

postel 26.04.2011 21:04
RE: RE: cesta letadlem  

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jak je to s kuframa, opravdu se může mít jen 15 kg??? Mám sebou jen potřebné věci a do 15 kg jsem se opravdu nevešla??? Opravdu se za nadváhu platí??? A kolik??? A ještě jsem se chtěla zeptat, zda ta kontrola probíhá již na letišti v Praze nebo až cestou zpět ve Varaderu??? vždy jsem měla nějaké to kg navíc a v Praze v pohodě...., předem děkuji za rychlé odpovědi....

Pedroso_
25.04.2011 20:15 147.32.206.***
RE: cesta letadlem  

Tak, tak. Asi bych jen dodal, ze bud na pozadani prinesou nebo clovek muze pouzit i samoobsluzny stolecek a nalit na co ma chut. Vodu, dzus, colu, proste vse, co bezne nabizeji k jidlu (nevim, jestli i pivo, nemel jsem chut prochazet vsechny zasuvky). Ale na pozadni ho rozhodne daji .. nebo vino. Bez limitu (pokud je uz clovek moc v nalade, tak ne :) ). Bylo to u vicero spolecnosti, tak nejak ziju v domneni, ze je to standart :). Tedy v turisticke tride. Nemluve o menu, z ktereho si vybirate, co si date k jidlu.

Josef S. 25.04.2011 11:29
cesta letadlem  

Komfort cesty záleží na tom, v jaké cestovní třídě cestujete a s jakou let.společností. V comfort nebo busines class je jídla a hlavně pití co hrdlo ráčí, v economi class tedy turistické trídě je to horší. Na chárttrových letech je nabídka omezena z důvodu dosažení nízké ceny letenky, u pravidelných linek je to lepší, tam vám na požádání pití dají. U modernějších letadel je již bar na vodu standart, to neplatí pro naše letecké společnosti, které používají starší typy letadel s minimální výbavou. ;-)

Marjam 25.04.2011 10:24
RE: RE: RE: let s TVS  

fiono - nemusíš mi nic vysvětlovat, chápu to od samého začátku dost jasně, ale ty jsi pravděpodobně vůbec nepochopila mě ;-) Nikdo nechce žádný kaviár, ale snad by aspoň mohlo být dostatek tekutin na celou dobu letu a posádka by se nemusela tvářit, jako když to dává ze svého...

Pedroso - no jo, to je jiná :-) To víš, doma sice nedosáhnu v obchodě do posledního regálu, ale v letadle ta moje výška byla velkou výhodou :-D Byli tací velikáni, co několik hodin v letadle prostáli, alespoň tak si ten let trošku zpříjemnili.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu